E-111 Etilen Ölçüm ve Kontrol Cihazı

Çözümünüz Inkatech'ten

E-111 etilen ölçme ve kontrol cihazı, anlık ölçüm bilgilerinin yanında, sesli ve SMS ile alarm verebilme özellikleri sayesinde, istenmeyen ortam koşullarının erken fark edilmesini mümkün kılar. Etilen gazı miktarının istenilenden daha yüksek miktarda olması halinde, otomatik olarak havalandırma motorlarını çalıştırarak, fazla gazın dışarı atılmasını sağlar.

Ana ünite ve sensörden oluşan sistemin tasarımı ve üretimi, tamamen bir ekip çalışmasının ürünüdür. Hem ana ünite hem de sensör, teknik ekibimiz tarafından, sıcak-soğuk depolama şartları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

Inkatech E-111 etilen ölçüm cihazı

Anında Haber Alın

Sistem, cep telefonu ve bilgisayar aracılığı ile tüm değerleri, 7/24, uzaktan takip edebilme özelliğine de sahiptir.

Inkatech E-111 etilen ölçüm cihazı

Endişeniz Kalmasın

E-111 modelimizin ana ünitesine; istenilen değerlerin dışına çıkıldığında havalandırmaların otomatik olarak çalışması, siren çalması(alarm) ve opsiyonel sıcaklık probları için girişler yapılmıştır. Opsiyonel olan bu fonksiyonlar, istenilmesi halinde kullanılabilecektir.

Inkatech E-111 etilen ölçüm cihazı

Kullanım Kolaylığı

Kurulumu son derece pratik olan E-111’in kullanımı da oldukça basittir. Kompakt bir yapıyla 2 parçadan oluşan cihaz; sensör ve dijital ekrana sahip ana parçadan oluşmaktadır. İsteğe bağlı olarak kullanabileceğiniz kontrol üniteleri bağlantıları da kolayca yapılabilmektedir. Tüm bu özellikleri E-111 modelimize ayrıcalık kazandırmaktadır.

Inkatech E-111 etilen ölçüm cihazı