Cihazlarımız

PES-411 | TAŞINABİLİR ETİLEN ÖLÇÜM CİHAZI

PES-411 taşınabilir etilen ölçme cihazı, anlık ölçüm bilgileri sayesinde daha uygun ve sağlıklı şartlarda sarartma ve depolama yapmanıza yardımcı olur.

Devamını görüntüle

Inkatech PES-411 taşınabilir etilen ölçüm cihazı

ES-411 | ETİLEN ÖLÇÜM CİHAZI

ES-411; sensörün bulunduğu ortamdaki etilen miktarını anlık olarak ölçüp, dijital ekranında gösterebilen kullanımı son derece kolay bir ölçüm cihazıdır.

Devamını görüntüle

Inkatech ES-411 etilen ölçüm cihazı

E-111 | ETİLEN ÖLÇÜM ve KONTROL CİHAZI

E-111; sensörün bulunduğu ortamdaki etilen miktarını anlık olarak ölçüp, dijital ekranında gösterir ve isteğe bağlı olarak etilen jeneratörünüzü veya havalandırma sisteminizi çalıştırır...

Devamını görüntüle

Inkatech ES-111 etilen ölçüm cihazı

411 | SICAKLIK, NEM, KARBONDİOKSİT, ETİLEN ÖLÇÜM CİHAZI

411 ile sıcaklık, nem, karbondioksit ve etilen değerlerini anlık olarak takip etmek ve bu verileri kayıt altına almak, sonraki zamanlarda bu kayıtları tetkik etmek çok kolay...

Devamını görüntüle

Inkatech 411 sıcaklık, nem, karbondioksit ve etilen ölçüm cihazı

Neden Kullanmalısınız?

Meyve sarartma sürecinde kullanılan etilen gazı miktarının normalden fazla olması ürünlerinize zarar verecektir. Bununla beraber, sararan ürünlerin depolanması esnasında salgıladıkları etilen gazı miktarının da biliniyor olması, meyve ömrünü uzatıcı tedbirlerin alınmasına büyük katkı sağlar.

İlginizi Çekebilir

Etilen Jeneratörü

Sarartma, Olgunlaştırma Cihazı ve Sıvısı

Etilen Jeneratörü, özellikle muz, narenciye, domates gibi depolanmış meyve ve sebzelerin olgunlaşmasını hızlandırmak için kullanılan bir cihazdır. Eski sistem olan tüplü sistemin patlama riskini taşımaz. Kullanımı son derece kolay; taşıma, değiştirme gibi problemleri yoktur. Etilen jeneratörü için özel olarak INKATECH tarafından üretilmiş bulunan Etilen Sıvısı da olgunlaştırmalarınızda kolaylıkla ve güvenle kullanabileceğiniz bir üründür.

Detaylı bilgi