411 Sıcaklık, Nem, Karbondioksit ve Etilen Ölçüm Cihazı

Neden Inkatech 411?

Bilindiği gibi; sıcaklık, nem, karbondioksit ve etilen değerlerini anlık olarak takip etmek ve bu verileri kayıt altına almak, sonraki zamanlarda bu kayıtları tetkik etmek firmalar için çok önemlidir. Bu değerlerin istenilen aralıklarda olması ve aralıklar dışına çıkınca da ilgilileri uyarması hayati öneme sahiptir. Bu kontrol sistemi, işletme sahiplerinin ürün kayıplarını önleyici bir görevi ifa etmektedir.Çözümünüz Inkatech'ten

İşte firmamız Inkatech, piyasadaki bu beklentiler doğrultusunda 411 modelini tasarlamıştır. Ana ünite ve transmitterlerden oluşan sistemin tasarımı ve üretimi, tamamen firmamız ekip çalışmasının bir ürünüdür. Gerek ana ünite ve gerekse de transmitterler, firmamız ekibince, sıcak-soğuk depolama şartları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

Inkatech Ölçüm Sistemleri

Dördü Birarada

411 modelimiz; ortamdaki sıcaklık, nem, karbondioksit ve etilen değerlerini ölçüp kaydetme özelliğine sahiptir. Bu değerler, modelimizde, tek bir ünite ile kontrol edilebilmektedir. Değerler, aynı zamanda, dokunmatik ekran üzerinden kontrol ve takip edilebilmektedir. Ayrıca, aynı ekran üzerinden değer girişleri de yapılabilmektedir.


Anında Haber Alın!

Sistem, cep telefonu ve bilgisayar aracılığı ile tüm değerleri, 7/24, uzaktan takip edebilme özelliğine de sahiptir.


Endişeniz Kalmasın!

411 modelimizin ana ünitesine; istenilen değerlerin dışına çıkıldığında havalandırmaların otomatik olarak çalışması, siren çalması(alarm) ve opsiyonel sıcaklık probları için girişler yapılmıştır. Opsiyonel olan bu fonksiyonlar, istenilmesi halinde kullanılabilecektir.

Kolay Kullanım

Kurulumu son derece pratik olan 411'in kullanımı da oldukça basittir. Tüm bu özellikleri 411 modelimize ayrıcalık kazandırmaktadır.